ONKYO TX-NR6100
Šifra: 18838
Na stanju
Regularna cena:
101.880,00 rsd
79.900,00 rsd (Bez PDV-a)
Cena sa popustom * :
Cena za kupovinu na rate:
95.880,00 rsd
Iznos rate:
Ušteda : 6.000,00 rsd
Prijavi povoljniju cenu
Prikazana cena je za komad.
Garantujemo najnižu cenu!
Količina
Ukoliko želite da platite na rate kreditnom karticom, molimo Vas da izaberete broj rata.
Važi za kreditne kartice logo_banka
Broj rata:
Dostupno u prodavnici:
  • Futoški put 1, Novi Sad
  • Svetogorska 9, Beograd
  • Centralni magacin
Obavesti me ako cena padne Postavi pitanje
Opcija:
TX-NR6100 7.2-Channel THX Certified AV Receiver
Klipsch Optimize Mode
THX Certified
Discrete Zone 2 HDMI Switching
Ultimate 4K Gaming Experience
Built-In Streaming Services
Additional Features
SMART HOME COMPATIBLE WITH VOICE CONTROL
*Requires third-party AI compatible smart home device with microphone
WORKS WITH SONOS CERTIFIED
*Sonos Port required and sold separately
BI-DIRECTIONAL BLUETOOTH WIRELESS TECHNOLOGY
SPECICATIONS
 Amplifier Section
 Power output (All channels)
210 W/Ch
(6 ohms, 1 kHz, 10% THD, 1-ch driven)
100 W/Ch (8 ohms, 20 Hz–20 kHz,
0.08% THD, 2-ch driven, FTC)
Dynamic power 240 W (3 ohms, Front)
210 W (4 ohms, Front)
120 W (8 ohms, Front)
 THD+N (Total Harmonic Distortion + Noise)  0.08% (20 Hz–20 kHz, half power)
 Input sensitivity and impedance  200 mV rms/47 k-ohms (Line)
3.5 mV rms/47 k-ohms (Phono MM)
 Rated RCA output level and impedance  1 V rms/470 ohms (Subwoofer pre-out)
200 mV rms/2.2 k-ohms
(Zone 2/Zone B line-out)
 Frequency response  10 Hz–100 kHz/+1 dB,
-3 dB (Direct/Pure Audio)
 Tone control  ±10 dB, 20 Hz (Bass)
±10 dB, 20 kHz (Treble)
 Signal-to-noise ratio  106 dB (Line, IHF-A)
80 dB (Phono, IHF-A)
 Speaker impedance  4–16 ohms
 Tuner Section
Tuning frequency range
 FM 87.5 MHz–107.9 MHz
AM 530 kHz–1,710 kHz
FM/AM preset memory 40 stations
 General
Power supply
 AC 120 V~, 60 Hz
Power consumption (operating) 635 W
Power consumption (idle) 65 W
Power consumption (standby) 0.1 W
Dimensions (W x H x D) 17 1/8˝ x 6 13/16˝ x 14 15/16˝
(435 x 173.5 x 379.5 mm)
Weight 21.6 lbs. (9.8 kg)
CARTON
Dimensions
(W x H x D) 21˝ x 10 7/16˝ x 18 7/16˝
(534 x 265 x 468 mm)